تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

آموزش نحوه‌ی گرفتن خروجی PDF از مکالمات تلگرام

آموزش نحوه‌ی گرفتن خروجی PDF از مکالمات تلگرام

برنامه تلگرام بر روی پلت‌فرم‌های مختلفی اجرا میگردد. این موضوع و ذخیره شدن مکالمات بر روی سرورهای تلگرام، این امکان را ایجاد می‌کند تا بتوانید به راحتی چت‌های خود با دیگران را به فرمت PDF تبدیل کنیم و یا آن‌ها را بر روی کاغد چاپ کنید.از آن‌جایی که نسخه‌ی تحت وب تلگرام درون مرورگر اینترنتی شما اجرا می‌گردد، می‌توان از این طریق به آسانی مکالمات را پرینت کنید و یا آن‌ها را PDF کرد.با تک سنتر و آموزش نحوه‌ی گرفتن خروجی PDF از مکالمات تلگرام همراه ما باشید.

اول باید توسط مرورگر اینترنتی خود وارد Telegram Web به آدرس https://web.telegram.org شوید.

اگر تاکنون تحت این نسخه وارد حساب خود نشده‌اید، نیاز است که نام کشور خود را انتخاب کرده و شماره‌ی تلفن همراه خود را وارد نمایید تا کد فعال‌سازی برای‌تان ارسال گردد. پس از وارد کردن شماره تلفن بر روی Next کلیک کنید. این کد به نسخه‌ی تلگرامی که روی گوشی یا رایانه‌ی خود نصب کرده‌اید ارسال میگردد (البته می‌توانید از طریق SMS هم آن‌ را دریافت کنید).

سپس بر روی OK کلیک کنید.کد فعال‌سازی از طریق خود تلگرام برای‌ شما ارسال می‌گردد.

 


حالا کد را وارد کرده و روی Next بزنید. چناچه مایلید که کد از طریق SMS ارسال گردد در این مرحله روی Send code via SMS کلیک کنید.

اکنون وارد محیط Telegram Web خواهید شد. این محیط کاملاً شبیه‌سازی‌شده‌ی نسخه‌ی گوشی و دسکتاپی تلگرام میباشد.


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد


بعد از باز کردن مکالمه‌ی مورد نظر خواهید توانست با فشردن کلیدهای ترکیبی Ctrl+P، پنجره‌ی Print مرورگر خود را باز کنید. اکنون می‌توانید این صفحه شامل کلیه مکالمات را به صورت مجازی در قالب فایل PDF و یا به صورت واقعی بر روی کاغذ چاپ کنید.

چناچه مایلید تنها مکالمات خاصی را چاپ نمایید، آن‌ها را توسط ماوس به حالت انتخاب دربیاورید.

اکنون کلیدهای ترکیبی Ctrl+P را فشار دهید.حالا اگر از مرورگر گوگل کروم استفاده می‌کنید روی More Settings زده و تیک Selection only را انتخاب کنید. همچنین اگر مایلید فایل به صورت PDF چاپ شود روی دکمه‌ی Change مقابل Destination کلیک کنید و Save as PDF را انتخاب کنید.


حالا اگر از مرورگر فایرفاکس استفاده می‌کنید، پس از انتخاب متن و فشردن کلیدهای Ctrl+P بایستی از محدوده‌ی Print range گزینه‌ی Selection را انتخاب کنید. اگر مایلید فایل به صورت PDF نیز پرینت شود بایستی نسبت به نصب یک پرینتر مجازی بر روی ویندوز اقدام کنید.

آموزش نحوه‌ی گرفتن خروجی PDF از مکالمات تلگرام
آموزش نحوه‌ی گرفتن خروجی PDF از مکالمات تلگرام

 

 

مطالب پیشنهادی

نحوه فارسی سازی تلگرام نسخه IOS (بروزرسانی ۴.۱)
محدود کردن افراد گروه و سوپرگروه های تلگرام برای یک زمان خاص
معرفی قابلیت های جدید اضافه شده به تلگرام دسکتاپ در نسخه ۴.۱.۰

موفق باشید.