تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

چگونه تشخیص دادن گوشی قاچاق از غیر قاچاق { رجیستری }

چگونه تشخیص دادن گوشی قاچاق از غیر قاچاق { رجیستری }

چگونه تشخیص دادن گوشی قاچاق از غیر قاچاق { رجیستری }

با اجرای این طرح اولین سوال که برای مشترکان پیش میاید چگونه تشخیص دادن گوشی قاچاق از غیر قاچاق { رجیستری } است با ما همراه باشید.
گمرک ایران اعلام کرد با استعلام از طریق یک سامانه پیامکی یا لینک مخصوص استعلام شماره سریال گوشی های وارداتی می‌توانید گوشی قاچاق را از غیر قاچاق تشخیص دهید.برای تشخیص گوشی قاچاق از غیر قاچاق باید کد شماره شناسه ۱۵ رقمی گوشی های تلفن همراه خود را به شماره پیامک یا لینک مخصوص استعلام گمرک کشور ارسال کنید. پس از آن، پیامکی در رابطه با ثبت یا عدم ثبت شناسه استعلام شده از پنجره واحد تجاری گمرک ارسال میگردد. به این ترتیب، گمرک ایران امکان استعلام شماره سریال گوشی های موبایلی که از ابتدای سال جاری به صورت رسمی وارد کشور شده‌اند را فراهم کرده است.

روش های تشخیص گوشی های قاچاق از غیر قاچاق (طرح رجیستری موبایل)

هم‌اکنون نیز می‌توانید از طریق سامانه، استعلام شماره سریال گوشی های تلفن همراه خود را بگیرید. بر این اساس، ارائه شناسه بین‌المللی گوشی های موبایل توسط واردکنندگان در گمرک الزامی شده و کلیه دستگاه‌های موبایل دارای قابلیت اتصال به شبکه مخابراتی GSM، این کد ۱۵ رقمی منحصربه‌فرد خود را دارند. در این کد، اطلاعاتی چون مدل گوشی، شرکت سازنده و کشور سازنده وجود دارد و گوشی های تلفن همراه وارداتی توسط آن در شبکه‌های مخابراتی ثبت می‌شوند.جهت تشخیص گوشی های قاچاق از نمونه های غیر قاچاق میتوانید کد ۱۵ رقمی IMEI موجود روی جعبه گوشی را به شماره پیامک ۳۰۰۰۸۸۸۷ پیامک کنید و یا در سایت www.irica.ir و در بخش مخصوص استعلام شماره سریال گوشی های موبایل از شرایط گمرکی محصول خود باخبر شوید .

 

 


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

چناچه که از گوشی خود استفاده میکنید و به جعبه ی آن دسترسی ندارید میتوانید با شماره گیری #۰۶#* از قاچاق بودن یا نبودن گوشی خود مطلع گردید.

 

 

چگونه تشخیص دادن گوشی قاچاق از غیر قاچاق { رجیستری }
چگونه تشخیص دادن گوشی قاچاق از غیر قاچاق { رجیستری }

 

مطالب پیشنهادی :

چگونه آیکون برنامه ها را در گوشی های سامسونگ اندروید ۷ را مخفی کنیم

آموزش تغییر ظاهر اس ام اس در گوشی های اندروید

آموزش برنامه InShot برای مربعی کردن ویدیو و کلیپ پست اینستاگرام

 

موفق باشید.