تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

آموزش دلیت اکانت تلگرام

آموزش دلیت اکانت تلگرام

اگر به دلایل مختلف قصد حذف حساب کاربری خود از نرم افزار پیام رسان تلگرام را دارید،با مراجعه به آدرس:

www.telegram.org/deactivate

می توانید این فرایند را به سادگی امکان پذیر سازید.به این منظور در کادری که در صفحه یاد شده

 

مشاهده می کنید شماره تلفن همراه خود را با فرمت

(شماره تلفن همراه)(کد کشور)+ وارد کرده (به عنوان مثال 123456789 98+)آموزش دلیت اکانت تلگرام


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

منتظر دریافت پیامکی حاوی کد تایید روی گوشی خود باشید.
باوارد کردن کد تایید در قسمت Confirmation Code و وورد یه سرویس،هشداری با مزمون حذف تمامی پیام ها،گروه ها ولیست مخاطبین در پرتو حذف حساب تلگرام،پیش روی شما قرار خواهد گرفت.

در صورتی که از حذف حساب منصرف شده اید و قصد تغییر شماره مورد استفاده خود را دارید،در این بخش با کلیک روی لینک lncorrect که با رنگ آبی مشخص شده می توانید این راهکار را عملی سازید.

در بند پایانی نیز نلگرام تایید کرده که در صورت محدود شدن فعالیت شما به علت موارد مرتبط با ارسال اسپم،حذف حساب کاربری محدودیت های موجود را از میان نخواهد برد.

در کادر پایین صفحه با موضوع Why are you leaving نیز می توانید دلیل خود را(البته پر کردن این کادر الزامی نیست) برای حذف حساب کاربری درج کنید.درنهایت،با تایید موارد یاد شده،دو گزینه Yes,delete my accont و Nope l’ll give it another try درمقابل شما قرار خواهد گرفت که گزینه سمت چپ(قرمز رنگ) به منزله تایید فرایند حذف حساب کاربری خواهد بود و گزینه سبز رنگ،انصراف شما از این فرایند را نشان خواهد داد.

با حذف حساب کاربری، پیغامی سبز رنگ به نشانه حذف اکانت تلگرام در پیش رویتان قرار خواهد گرفت.

در نظر داشته باشید که با حذف حساب کاربری،اطلاعات شما از سرورهای تلگرام حذف خواهد شد اما پیام هایی که پیش از این برای دیگران ارسال کرده بودید همچنان برای مخاطب شما قابل رویت خواهد بود.در پایان بد نیست بدانید در صورت عدم وورد به حساب کاربری تلگرتم به مدت 6 ماه،فرایند حذف حساب شما به طو ر خودکار انجام خوهد شد.با این وجود،می توانید این زمان را به 12 ماه افزایش دهید ویا روی یک یا سه ماه تنظیم کنید.