تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

خرید ممبر واقعی

خرید ممبر واقعی

خرید ممبر واقعی

با سلام امروز با خرید ممبر واقعی در خدمت شما دوستان میباشیم.امروزه با جایگزینی بازار اینترنی در کل دنیا تحول جدیدی به وجود آمده در ایران هم این امر اتفاق افتاده و همه سعی در ان دارند که در این بازار سهمی داشته باشند و از قافله جا نمانند.
تلگرام یکی از این بازار بزرگ ایران است که همه روزه به این بازار مشتری اضافه شده و شرکتها وبنگاهای تجاری و اقتصادی میخواهند این بازار را به دست گیرن .
با ساخت یک کانال یا گروه تلگرام بدون هیچ هزینه ای کالاها یا امکانات خود را در کل ایران مورد  عرضه فروش قرار میدهن بدون حتی یک جا به جای کوچک انجام دهند.این کانال و گروهای تلگرام وقتی ارزشمند میشوند که ممبر یا همان اعضای فعال داشته باشند که این اجناس را بازدید کره و خریداری کنند.جمع آوری ممبرهای فعال کاری بسیار سخت بوده و هست تبادل کردن -تبلیغ در سایتها مانند سایت ما {tech-center.ir} و یا خرید ممبر یکی از راهای افزایش ممبر در مدت کوتاه میباشد.

 

خرید ممبر واقعی
خرید ممبر واقعی

 

فرق ممبر واقعی با فیک چیست ؟

فرق ممبر واقعی با فیک در این است که ممبر واقعی در گروه فعایت دارد پستهای شما را بررسی کرده و حتی برای دوستان وآشنایان ارسال میکند ولی ممبر فیک اینگونه نیست در کانل هستند ولی نه به شما بازدید میدهند نه در کانال یا گروه شما فعالیتی دارند این ممبرها بیشتر برای سیاهی لشکر کانال و گروه مناسب میباشند.بزرگ ترین فرق ممبر واقعی با فیک در این است که راضی نگه داشتن ممبر واقعی و خدمات به آن باعث ماندگاریش در کانال یا گروه دارد که ممبر فیک ایگونه نیست.

خرید ممبر واقعی به چند صورت انجام میگیرد :


1.خرید از روش جوین اجباری که در این روش کار برانی که برنامه اندرویدی ما رانصب کنن بدون اطلاع و خاصت خود به عضو گروه یا کانال شما در میایند که این روش ریزش بالای دارد.
2.خرید از روش تبلیغات نوتیفیکیشن که در این روش پیامی برای ممبرهای ک برنامه اندرویدی ما رانصب کردن ارسال میشه و با خواست خود روی پیام کلیک کرده و عضو کانال شما میشوند و در این روش ریزش کم است و بستگی به مدیریت محتوای کانال شما نیز دارد.

برای ثبت سفارش وارد لینک زیر شوید :


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

خرید ممبر تلگرام | خرید ممبر کانال

[مشاوره رایگان جهت خرید ممبر – تماس و تلگرام – از ساعت 10 الی 23 ] : 09906007376

 

موفق باشید.