تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

خرید ممبر واقعی تلگرام [معرفی روش های افزایش ممبر]

خرید ممبر واقعی تلگرام [معرفی روش های افزایش ممبر]

خرید ممبر واقعی تلگرام [معرفی روش های افزایش ممبر]

امروزه با وجود برنامهای اجتماعی مانند تلگرام و امکانات آن همچون کانال تلگرام  و گروه تلگرام به راحتی میتوانید محصولات خود را در سراسر ایران برای دیگران عرضه کنید و کسب دارمد داشته باشید.همانگونه که میدانید یکی از مهم ترین شاخص های یک کانال خوب داشتن ممبرهای فراوان است که بتوانیم محصولات خود را به آنها عرضه کنیم.افزایش ممبر واقعی یا همان عضو کانال یک دقدقه اساسی برای مدیران کانال بوده و هست با تک سنتر  و خرید ممبر واقعی تلگرام [معرفی روش های افزایش ممبر] همراه باشید.

روش های افزایش ممبر کانال تلگرام :

1 : افزایش ممبر از روش پاپ آپ
2 : افزایش ممبر از روش اد اجباری
3 : افزایش ممبر از روش ممبر واقعی آفلاین
4 : افزایش ممبر از روش ممبر مجازی
5 : افزایش ممبر از روش نوتیفیکیش

1. افزایش ممبر از روش پاپ آپ به چه صورت است ؟  در این روش کاربر اگر حتی داخل تلگرام هم نباشه و فقط به اینترنت متصل باشه تلگرام براش باز میشود و پیام Join chat XXXX به جای X هم اسم کانال شما رو ارسال میشود که ممبر خرید کردین . این روش کاربران باید حتما اوکی رو بزنن که جوین شن تو این روش ویو متوسطه و ریزش هم نسبتا بالاست و قیمت هرکا معمولا از 80 تا 110 هزار تومانه برای خرید ممبر از روش پاپ آپ روی لینک زیر کلیک کنید.
خرید ممبر واقعی از روش پاپ آپ

افزایش ممبر از روش اد اجباری

2. افزایش ممبر به روش اد اجباری به چه صورت است ؟ در این روش کاربران بدون هیچ اختیاری به یک کانال اضافه میشوند , این افرادی که اضافه میشوند تلگرام غیر رسمی (مانند تلگرام های پیشرفته موجود در کافه بازار) نصب کرده اند و ادمین برنامه تلگرام غیر رسمی می تواند کاربران رو بدون اطلاع خودشون در کانال ها عضو کند.در این روش ویو خیلی پایین و ریزش خیلی بالاست و به همین دلیل قیمت معمول برای این روش هر 1000 تا 60 هزار تومانه برای خرید روی لینک زیر کلیک کنید.
خرید ممبر تلگرام  –  خرید ممبر واقعی

افزایش ممبر از روش ممبر واقعی آفلاین

3.افزایش ممبر از روش ممبر واقعی آفلاین ؟ ممبر واقعی آفلاین افرادی هستند که در سیستم های امتیازی شرکت میکنند و فقط برای کسب امتیاز وارد کانال شما میشوند و  کانالهای که عضو شده اند را چک نمیکننددر نتیجه بازدیدی ندارند , ریزش این نوع ممبر ها نهایتا به 50 درصد میرسه اون هم بعد از مدت 1 ماه به بالا به این درصد میرسه , قیمت متوسط برای این نوع ممبر هر کا 50 هزار تومان
برای خرید روی لینک زیر کلیک کنید.
خرید ممبر واقعی آفلاین  –  خرید ممبر واقعی آفلاین


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

افزایش ممبر از روش ممبر مجازی

4. افزایش ممبر از روش ممبر مجازی ؟در این روش ممبر های مجازی که توسط شماره های مجازی ساخته شده اند وارد کانال شما میشوند, این ممبر های امتیازی که دارند اینه که ریزش تدریجی ندارند که دونه دونه کم شه ولی بعد از یک مدت به صورت کلی پاک میشن که این تایم هم از 20 روز دیده شده تا 6 ماه , قیمت 1000 ممبر مجازی از 30 تا 40 هزار تومانه برای خرید ممبر مجازی روی لینک زیر کلکیک کنید.
خرید ممبر مجازی

افزایش ممبر از روش نوتیفیکیش

5.افزایش ممبر از روش نوتیفیکیش به چه صورت است ؟ در این روش پیام تبلیغاتی بر روی گوشی های اندرویدی ارسال میشه که کاربران قبل از ورود حتما عنوان شمارو میبینند و اگر دوست داشته باشند عضو کانال شما میشن که به این ممبرها ممبرهای هدفمند هم میگویند. از نظر بنده با کیفیت ترین نوع تبلیغات نوتیفیکیشن ولی جذب ممبر توی این روش بالا نیست .توضیحات و یک عنوان مناسب برای تبلیغات در این روش بسیار خوب است. برای هر هزار ممبر قیمت 140 هزار تومان مناسبه برای ارسالهای تبلیغاتی نوتیفیکیشن روی لینک زیر کلیک کنید.
خرید تبلیغات نوتیفیکیشن [فقط ارسال]

خرید ممبر واقعی تلگرام [معرفی روش های افزایش ممبر]
خرید ممبر واقعی تلگرام [معرفی روش های افزایش ممبر]

مشاوره رایگان خرید ممبر – تماس از ساعت 10 الی 23
 09906007376 :  قلیلی

موفق باشید.