تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

فایل های حذف شده خود را با Recovery Wizard EaseUS Free 11.6 بازیابی کنید

فایل های حذف شده خود را با Recovery Wizard EaseUS Free 11.6 بازیابی کنید [ریپورتاژ آگهی]

فایل های حذف شده خود را با Recovery Wizard EaseUS Free 11.6 بازیابی کنید

 

از دست دادن فایل های داده مهم یا پوشه می تواند شما را به وضعیت پر تنش و سخت تر برساند. تصور کنید فرود در چنین سناریویی، جایی که شما در یک ساعت ارائه کرده اید و فایل را از دست داده اید. ساعت قبل، روز قبل، برای ارائه این نمایش خاص صرف کرده بودید و حالا شما هیچ زمان و انرژی برای انجام این کار ندارید. اکثر مردم در چنین شرایطی وحشت زده می شوند، اما کاری که باید انجام شود این است که حرکت عاقلانه انجام شود و نرم افزار بازیابی اطلاعات رایگان را برای بازیابی فایل از دست رفته دانلود کنید.

سوال اینجاست که کدام نرم افزار بازیابی فایل برای اطمینان یافتن از دست رفته، قابل اطمینان است. جواب این سوال در EaseUS Data Recovery Wizard Free 11.6 است. شما مقدار زیادی از نرم افزار بازیابی را در اینترنت پیدا خواهید کرد، اما EaseUS قابل اطمینان ترین است زیرا می تواند فایل ها را بازیابی کند، که ممکن است شما به طور تصادفی حذف یا از بین بردن به علت دلیلی دیگر مانند حمله بدافزار، سقوط سیستم و غیره در هیچ زمان. بیایید به برخی از ویژگی های قابل توجه از EaseUS Data Recovery Wizard Free 11.6 نگاهی بیندازیم.

فایل های حذف شده خود را با Recovery Wizard EaseUS Free 11.6 بازیابی کنید
فایل های حذف شده خود را با Recovery Wizard EaseUS Free 11.6 بازیابی کنید

 

فرآیند بازیابی آسان


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

بازیابی داده های از دست رفته از سیستم شما با نرم افزار بازیابی فایل از EaseUS آسان به عنوان ABC است. در سه مرحله فقط شما فایلهای داده های از دست رفته در مقابل شما را دارید. همه شما باید انجام دهید این است که نرم افزار را راه اندازی کنید، درایو را برای اسکن انتخاب کنید، و نتایج قبل از شما پیش نمایش می شود. از آنجا، شما باید فایلهایی را که میخواهید بازیابی کنید انتخاب کنید و فایل (ها) در هیچ زمان بازیابی نمیشود. فایل هایی که ما تصادفا حذف می کنیم ابتدا به سطل آشغال بروید. با این حال، اگر فایل ها از سطل آشغال پاک شوند، EaseUS می تواند سرویس های بازیابی بازیافت را نیز فراهم کند.

پشتیبانی از دستگاه های مختلف

یکی از قابل توجه ترین ویژگی های EaseUS Data Recovery Wizard Free 11.6 این است که می تواند به شما در بازیابی اطلاعات از دستگاه های مختلف کمک کند. این که آیا آن یک کارت حافظه یا یک کارت حافظه USB، هارد دیسک خارجی یا یک دستگاه تلفن همراه است یا خیر، می توانید به محبوب ترین نرم افزار بازیابی از EaseUS تکیه کنید.

اسکن سریع و عمیق

نرم افزار بازیابی EaseUS دو نوع اسکن مختلف برای بازیابی اطلاعات شما ارائه می دهد. شما می توانید اسکن سریع یا اسکن عمیق را انتخاب کنید. اسکن سریع می تواند مفید باشد اگر شما در زمان کوتاه هستند و به دنبال ابزار بازیابی سریع برای بازیابی فایل های از دست رفته. با این حال، اگر قادر به بازیابی فایل با استفاده از حالت اسکن سریع نیستید، می توانید اسکن عمیق را انتخاب کنید. این سیستم شما را به طور کامل برای فایل های از دست رفته جستجو می کند، به همین دلیل زمان بیشتری را نسبت به اسکن سریع انجام می دهد.

برای خلاصه کردن، داشتن EaseUS Data Recovery Wizard 11.6 در سیستم شما نصب شده است که می تواند شما را از فرود به وضعیت استرس زائی اطلاعات جلوگیری کند. اکنون نسخه آزمایشی را از وبسایت خود دانلود کنید تا ایده ویژگی های استثنایی این نرم افزار بازیابی را ببینید.