تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

آموزش کدهای مخفی گوشی iPhone

آموزش کدهای مخفی گوشی iPhone

آموزش کدهای مخفی گوشی iPhone

<a href="http://telbaz.ir/1396/05/03/%d8%b1%d8%a8%d8%a7%d8%aa-%d8%af%d9%88%d8%b3%d8%aa-%db%8c%d8%a7%d8%a8%db%8c-%d8%aa%d9%84%da%af%d8%b1%d8%a7%d9%85/" rel="nofollow">آموزش کدهای مخفی گوشی iPhone

اگر iPhone را برترین گوشی حال حاضر دنیا ندانیم، حداقل می توان آنرا یکی از برترین گوشی های موجود در جهان دانست. iPhone و نسل پس از آن iPhone نسل سوم، یکی از ابتکارات شرکت اپل بود که با استقبال بی سابقه ای روبرو شد. ظاهر بسیار شیک و زیبا، توانمندی های فنی متعدد، صفحه لمسی چندگانه و بسیاری از نکات مثبت دیگر باعث شده است تا iPhone به یک گوشی محبوب در میان کاربران تبدیل گردد.

iPhone نیز ترفندهای مختلفی دارد که هم اکنون قصد داریم کلیه کدهای مخفی این گوشی را برای شما بازگو کنیم. با بهره گیری از این کدها می توانید به اعماق iPhone دسترسی پیدا کنید.

دقت نمایید کدها را از چپ به راست وارد نمایید؛

به صفحه وارد کردن شماره بروید. سپس کد *#12345#3001* را وارد کرده و Call را لمس کنید. وارد قسمتی به نام Field Mode خواهید شد. در Field Mode می توانید اطلاعات درونی آیفون را مشاهده کنید. اطلاعات تخصصی پیرامون شبکه، باتری و نظایر آن.


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

کد #06#* به مانند سایر گوشی ها شماره سریال IMEI آیفون شما را در اختیارتان قرار می دهد. با استفاده از این شماره و بهره گیری از این ترقند می توانید به اصل بودن آیفون خود پی ببرید.

777*# را وارد کرده و Call را لمس کنید. بالانس مالی خود را در سیمکارت مورد استفاده مشاهده نمایید.(فقط مخصوص اپراتور AT&T در آمریکا)

# 21 #* را وارد کرده و Call را لمس کنید. با اینکار تنظیمات مربوط به Call Forwarding با عملیات ارجاع تماس را مشاهده خواهید کرد. این تنظیمات شامل فعال یا عدم فعال بودن Call Forwarding در SmS،Fax،Data،Voice،Packet Access،Async،Pad Access می شوید.

225 #* را وارد کرده و Call را لمس کنید تا صورت حساب مالی خود را مشاهده کنید.(فقط مخصوص اپراتور AT&T در امریکا)

646 *# را وارد کرده و Call را لمس کنید. میزان دقایق مانده و استفاده شده در سیمکارت مورد استفاده را مشاهده می نمایید.(فقط مخصوص اپراتور AT&T در امریکا)

#30#* را وارد کرده و Call را لمس کنید. این کد جهت چک نمودن خط تماس به کار می رود.

# 76 #* را وارد کرده و Call را لمس کنید. فعال یا عدم فعال بودن خط تماس را مشاهده خواهید کرد.

# 61 #* را وارد کرده و Call را لمس کنید. این کد جهت چک نمودن شماره برای تماس های پاسخ داده نشده به کار می رود. نمایش شماره برای تماس های تلفنی ارجاعی هنگامی که یک تماس پاسخ داده نمی شود. این تنظیمات شامل فعال یا عدم فعال بودن این موضوع در Packet،Async،Sync،SmS،Fax،Data،Voice Access،Pad Access نیز می شود.

# 43 #* را وارد کرده و Call را لمس کنید. این کد فعال بودن یا نبودن قابلیت انتظار مکالمه Call Waiting را مشخص می کند. این تنظیمات شامل فعال یا عدم فعال بودن Call Waiting در Data،Voice،Packet Access،Async،Sync،SmS،Fax، و Pad Access می شود.

# 62 #* و # 67 #* و # 33 #* نیز هریک به ترتیب به بررسی تنظیمات گوشی به هنگام ارجاع تماس در زمان خارج از دسترس بودن سرویس، اشغال بودن خط و انتقال خط می پردازد. این تنظیمات نیز شامل Packer،Asynd،SmS،Fax،Data،Voice Assess و Pad Access می شود.


مطالب پیشنهادی:

آموزش دو ترفند کوچک پیرامون گرفتن عکس در گوشی iPhone

آموزش تغییر مرورگر پیش فرض در iOS

آموزش پاک کردن کلیه اطلاعات پس از 10 بار اشتباه وارد کردن رمز عبور در iOS