تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

آموزش فعال سازی حالت روح در اسنپ چت

آموزش فعال سازی حالت روح در اسنپ چت

آموزش فعال سازی حالت روح در اسنپ چت

آموزش فعال سازی حالت روح در اسنپ چتآموزش فعال سازی حالت روح در اسنپ چت

Snapchat از اپ های قدرتمند چت و ارسال استوری محسوب می شود. در اسنپ چت اگر استوری ارسال شده توسط یک شخص محبوب شود، مکان وی قابل رویت برای عموم افراد خواهد بود. البته به شکل پیش فرض تنها دوستان شما می توانند استوری هایی که ارسال می کنید را مشاهده کنند. برای اینکه وارد حالت روح شوید تا کسی نتواند مکان شما را برروی نقشه بیابد، این ترفند را دنبال کنید.

اپ را باز نمایید و سمت چپ صفحه را بکشید تا استوری ها، افراد پیشنهاد شده و نقشه برای شما نمایان شود. حالا مراقب باشید بدون اینکه برروی استوری های متفرقه ضربه بزنید، نقشه ی اسنپ چت را بازکنید. اکنون شما مناطق آبی رنگی را برروی نقشه مشاهده خواهید کرد که نمایانگر افرادی هستند که استوری منتشر کرده اند. البته شما نمی توانید استوری آنها را مشاهده کنید مگر اینکه جزء لیست دوستان آنها باشید.

آموزش فعال سازی حالت روح در اسنپ چت

حالا برای فعال کردن حالت روح اسنپ چت کافی است برروی چرخدنده ی گوشه ی بالای صفحه کلیک نمایید تا تنظیمات مربوطه برای شما نمایان شود. در این پمجره حالت روح یا همان Ghost mode را می توانید به راحتی فعال نمایید.


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

آموزش فعال سازی حالت روح در اسنپ چت

راه دیگری نیز برای این منظور وجود دارد. برای اینکار ابتدا برروی آواتار خود در نقشه کلیک کنید تا بنرهای کوچک و مختلفی در پایین صفحه نمایش تان باز گردد. در این صفحه می توانید عکس هایی که به تازگی به  اشتراک گذاشته اید را بیابید. برروی این بنر کلیک کنید تا به همان تنظیماتی که در روش اول با آنها مواجه شدید هدایت شود. زمانی که حالت روح را فعال کنید، برروی آواتار شما لوگوی اسنپ چت می آید بدین معنا که افراد دیگر نمی توانند از مکان شما با خبر شوند.

آموزش فعال سازی حالت روح در اسنپ چت


مطالب پیشنهادی:

آموزش بازکردن آیفون بدون فشار دادن دکمه Home در iOS 10

آموزش پاک کردن رمز ترسیمی 9 خانه ای در گوشی های اندرویدی

آموزش رفع مشکل Crop کردن اجباری تصاویر به هنگام انتخاب پس زمینه در اندروید