تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

آموزش غیرفعال کردن تصویر پشت زمینه ی صفحه اصلی موتور جستجوی Bing

آموزش غیرفعال کردن تصویر پشت زمینه ی صفحه اصلی موتور جستجوی Bing

آموزش غیرفعال کردن تصویر پشت زمینه ی صفحه اصلی موتور جستجوی Bing

آموزش غیرفعال کردن تصویر پشت زمینه ی صفحه اصلی موتور جستجوی Bingآموزش غیرفعال کردن تصویر پشت زمینه ی صفحه اصلی موتور جستجوی Bing

همانطور که حتماََ می دانید مدت زمانی است که شرکت مایکروسافت، موتور جستجوی اینترنتی خود را با نام Bing(به نشانی bing.com)رونمایی کرده است. این موتور جستجو در مدت زمان کمی توانست خود را به عنوان یک رقیب جدی برای موتور جستجوی گوگل معرفی کند. یکی از نشانه هایی که Bing را با سایر موتورهای جستجو متمایز می کند ظاهر متفاوت صفحه اصلی آن است. به طوری که برخلاف صفحه اصلی سایر موتورهای جستجو که ظاهری ساده دارند، Bing از یک ظاهر پر زرق و برق در Homepage خود بهره می برد که بیشتر بخاطر عکس پس زمینه آن مورد توجه است. این تصویر پس زمینه هرروز تغییر می کند با نگه داشتن ماوس برروی قسمت های خاصی از تصویر، اطلاعاتی در خصوص محتوای تصویر به شما داده می شود. این موضوع درست است که یک نوآوری جالب از مایکروسافت محسوب می شود، اما شاید برای کاربرانی که از اینترنت ذغالی استفاده می کنند یا دوست ندارند پهنای باند اینترنت شان هدر برود چندان دلچسب نباشد. در این ترفند قصد داریم نحوه غیرفعال کردن این تصویر را به هنگام ورود به صفحه اصلی موتور جستجوی Bing بازگو کنیم. با اینکار صفحه اصلی موتور جستجو ساده و سریع بارگذاری می گردد.

برای اینکار:

ابتدا به صفحه اصلی موتور جستجو Bing مراجعه کنید:

http://www.bing.com

از پایین صفحه سمت راست بروی Help کلیک کنید.


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

در صفحه بعدی لینک Give me the plain background را بیابید و برروی آن کلیک نمایید.

نتیجه در صفحه بعدی، صفحه اصلی موتور جستجو خواهد بود بدون تصویر پشت زمینه.

همانطور که واضح است لینک ثابت صفحه اصلی موتور جستجوی Bing بدون تصویر پشت زمینه آدرس زیر می باشد که می توانید از آن پس مستقیماََ به این آدرس بروید و یا آن را جایگزین صفحه خانگی مرورگر خود کنید.

http://www.bing.com/?rb=0


مطالب پیشنهادی:

آموزش ورود به درایو C به روشی دیگر

آموزش غیرفعال کردن اتوماتیک پد لمسی در لپ تاپ به هنگام تایپ کردن

آموزش نحوه ذخیره تصویر روز موتور جستجوی Bing