تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

آموزش روش های پربازده خرید ممبر واقعی و آفلاین تلگرام + دلایل خرید ممبر تلگرام

آموزش روش های پربازده خرید ممبر واقعی و آفلاین تلگرام + دلایل خرید ممبر تلگرام

آموزش روش های پربازده خرید ممبر واقعی و آفلاین تلگرام + دلایل خرید ممبر تلگرام

یکی از راه های گسترش کسب و کار حضور فعال در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، اینستاگرام، تلگرام و… می باشد. در حال حاضر تلگرام از محبوبیت بیشتری نسبت به سایر رقبای خود برخوردار است و با وجود کانال و گروه محیط رایگانی را در اختیار افراد و کسب و کارهای مختلف قرار داده است.آموزش روش های پربازده خرید ممبر واقعی و آفلاین تلگرام + دلایل خرید ممبر تلگرام

در این میان افرادی که از ابتدا کانال ساخته و درحال استفاده هستند شانس بیشتری نسبت به افراد تازه وارد به تلگرام دارند. اما افرادی که به تازگی وارد میدان رقابت پا گذاشته اند نیز می توانند با روش های گوناگون برای خود کانال و گروه های پربازده ای را ساخته و استفاده کنند.

آموزش روش های پربازده خرید ممبر واقعی و آفلاین تلگرام + دلایل خرید ممبر تلگرام

اصلی ترین روش برای افزایش اعضا کانال خرید ممبر می باشد که در زیر به تعدادی از روش های موجود خواهیم پرداخت.

روش اول:خرید ممبر واقعی اد اجباری (پوش اد – اد مستقیم)

در این روش با استفاده از تلگرام های غیررسمی افراد استفاده کننده به کانال شما اضافه می شوند و به علت واقعی بودن ممکن است تعدادی از آنها از کانال خارج شوند و برای کاهش ریزش می توانید مطالب جذابی تولید کنید و در اختیار کاربران قرار دهید.


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

سرعت افزایش ممبر در این روش بالا بوده و می توانید در مدت زمان کم کانال های بالای 100K برای خود ایجاد کنید.

روش دوم:خرید ممبر آفلاین (ممبر سکه ای – ممبر امتیازی با ریزش کم)

در این روش افراد برای دریافت امتیاز عضو کانال شما می شوند و به همین دلیل امکان خارج شدن نیز بسیار کمتر از سایر طرح ها می باشد. این نوع ممبر را مشابه ممبر مجازی می دانند با این برتری که امکان حذف شدن از سمت تلگرام وجود نداشته و تنها درصدی از آنها ریزش خواهد کرد.

روش سوم:خرید ممبر واقعی اد اختیاری (پاپ آپ)

در این روش با استفاده از برنامه هایی که برروی گوشی کاربران نصب می باشد تلگرام آنها اجرا شده و کانال شما نمایش داده خواهد شد و درصورتی که علاقه داشته باشند در کانال عضو خواهند شد. این روش کاملاََ و اختیاری می باشد و ریزش نیز کمتر از طرخ اد اجباری بوده و کیفیت بالاست. بازدید نیز موقع اضافه شدن بالا و پس از پایان ممبر گیری بین 20 تا 40 درصد خواهد بود.

روش چهارم:خرید تبلیغات نوتیفکیشن (برحسب تعداد ارسال)

در این روش بنر و متن دلخواه شما برروی گوشی کاربران ارسال شده و پس از نمایش در نوار نوتیفکیشن کاربران برحسب علاقه می توانند روی آن زده و وارد کانال شوند.

ممبرها کاملاََ واقعی و اختیاری می باشند و درصد جذب و ریزش مشخص نیست اما لینک گزارش به خریدار تحویل داده می شود که حاوی تعداد ارسال، تعداد نمایش و تعداد کلیک می باشد.

روش پنجم:خرید ممبر واقعی و مجازی گروه

ممبر گروه به دو صورت عرضه می شود:

ممبر مجازی:این نوع ممبر کاملاََ آفلاین بوده و چت نمی کنند و فقط آمار گروه را بالا می برند. زمان ریزش نیز بین 1 تا 6 ماه و یا بیشتر خواهد بود (اکانت هایی که استفاده نمی شوند هرچند وقت یکبار توسط تلگرام پاک می شوند)

ممبر واقعی:این نوع ممبر مشابه روش های کانال واقعی بوده و چت می کنند و ممکن است نظم گروه را بهم بریزند و البته ممکن است تعدادی از آنها دارای زمان آنلاینی بیشتر از یک هفته باشند.