تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Document

آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Document

آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Document

اگر شما هم از کاربران سیستم عامل ios هستید،به احتمال زیاد از اینکه نمی توانید آهنگی را به صورت مستقیم در دستگاه خود ذخیره کنید کلافه شده اید.این مطلب به طور حتم،مشکل شما را برطرف خواهد کرد.آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Document شاید برایتان جالب باشد که بدانید درسیستم عامل IOS برنامه ها عملاََ با یکدیگر در ارتباط نبوده و امکان رد و بدل کردن اطلاعات را ندارند مگر در مواقع خاص.یکی از دلایلی که نمی توانید در پیام رسان تلگرام نسخه IOS آهنگ موردنظر خودرا دانلود کرده و بصورت آفلاین از آن استفاده کنید نیز همین موضوع است.همانطور که مشاهده می کنید این ویژگی ها می توانند گاهی نقطه قوت و گاهی نیز نقطه ضعف یک سیستم عامل باشند.

دراین مطلب از سایت تچ سنتر به شما عزیزان ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایر مسنجرها در آیفون با استفاده از Document را آموزش خواهیم داد پس با ما همراه باشید.


روش اول ذخیره کردن آهنگ های تلگرام با استفاده از اپلیکیشن Document

 • ابتدا نرم افزار Document را از طریق لینک زیر دانلود و نصب کنید.آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Documentآموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Documentآموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Document
 • در مرحله بعد اپلیکیشن تلگرام و یا هر مسنجر دیگری که می خواهید از آن آهنگ خود را ذخیره کنید اجرا کرده و اجرا کنید.
 • حال در نرم افزار پخش موزیک گزینه به اشتراک گذاری را انتخاب کنید.آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Document
 • پس از به نمایش درآمدن صفحه Share To،دوباره گزینه به اشتراک گذاری را انتخاب کنید تا به صفحه نرم افزارهای موجود راهنمایی شوید.آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Document
 • حال در لیست ظاهرشده گزینه Import With Documents را انتخاب کنید.آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Document

نرم افزار Documents را اجراکنید،همانطور که مشاهده می کنید کارتمام است و آهنگ مورد نظر آماده استفاده بصورت آفلاین می باشد.

آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Document
آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Document

روش دوم ذخیره کردن آهنگ های تلگرام در آیفون با استفاده از اپلیکیشن Save to Cloud

اگر پس از طی کردن مراحل بالا نتوانستید آهنگ مورد نظر را ذخیره کنید اپلیکیشن Save to Cloud را دانلود کنید و مراحل زیر را طی کنید:

 1. آموزش ذخیره سازی آهنگ های تلگرام و سایرمسنجرها در آیفون با استفاده از Documentپس از نصب دو برنامه ی بالا به تلگرام رفته و آهنگ مورد نظر را اجرا کنید.
 2. سپس بر روی نوار مربوط به پخش آهنگ که در بالا بوجود آمده کلیک کنید تا صفحه ی مربوط به پخش آهنگ بطور کامل باز شود.
 3. بر روی علامت Share کلیک کنید و سپس More را انتخاب کنید.
 4. Save to Cloud را روشن کنید.
 5. سپس بر روی Done کلیک کنید تا بخش Save to Cloud در منوی اشتراک شما فعال شود.
 6. در پنجره باز شده دوباره بر روی More بزنید و این دوباره Documents را روشن کنید که همانند قسمت قبل Documents به لیست اضافه شود و پس از زدن Done بر روی Documents کلیک کنید.
 7. حال Export To This Location را بزنید.

اینک آهنگ به صورت فایل زیپ در Documents با نام Save to Cloud ذخیره شده است.می توانید به این برنامه رفته و آهنگ مورد نظر را Extract کنید.


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

به همین راحتی توانستید آهنگ تلگرام را بر روی آیفون یا آیپد خود ذهیره کنید.