تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

آموزش ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم

آموزش ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم

آموزش ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم

آموزش ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کرومآموزش ایجاد رمز عبورهای قوی به صورت خودکار در مرورگر گوگل کروم

در مرورگر گوگل کروم قابلیتی مخفی وجود دارد که به وسیله ی آن این مرورگر می تواند در هنگام ثبت نام در وب سایت های مختلف، برای شما یک رمز عبور مطمئن و قوی ایجاد کند. این قابلیت به طور پیش فرض در مرورگر غیرفعال است. در این ترفند نحوه ی فعال سازی و استفاده از این قابلیت را برای شما بازگو خواهیم کرد.

بدین منظور:

مرورگر را بازکرده و در نوار آدرس عبارت زیر را کپی کنید و سپس دکمه ی Enter را بفشارید:

about:flags

در فهرست موجود در صفحه به دنبال عبارت Enable password generation بگردید و با کلیک برروی آن وضعیت آنرا به حالت Enable تغییر دهید.


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

حال مرورگر را بسته و دوباره بازکنید(برای اینکار می توانید روی دکمه ی Relaunch Now که در پایین پنجره ی مرورگر نمایان شده است کلیک کنید).

اکنون اطمینان پیدا کنید که در مرورگر، حساب گوگل شما تنظیم شده است.

برای اینکار برروی دکمه ی منو در مرورگر کلیک کرده و در صورتی که گزینه ی Sign in to Chrome فعال است برروی آن کلیک کرده و مشخصات حساب کاربری خود در گوگل را وارد نموده به اصطلاح با آن در مرورگر Sign In کنید.

حالا اگر به یک وب سایت برای ثبت نام مراجعه کنید مشاهده می کنید که در داخل فیلد رمز عبور(Password)عکس کلید نمایان می گردد که با کلیک برروی آن، مرورگر به صورت خودکار برای شما یک رمز عبور ایجاد خواهد کرد.

درصورتی که مایل به درج این رمز عبور هستید روی دکمه ی Try it کلیک کنید و اگر مایل به تولید یک رمز عبور دیگر هستید روی دکمه ی Reload(موجود در سمت راست رمز عبور)کلیک کنید.

دقت کنید پیش از ثبت این رمز عبور، آنرا در جای مطمئنی ذخیره کنید.