تک سنتر خرید ممبر تلگرام – خرید ممبر واقعی – خرید ممبر گروه – خرید نوتیفیکیشن

آموزش افزودن فیلترها به عکس ها و فیلم ها در واتساپ

آموزش افزودن فیلترها به عکس ها و فیلم ها در واتساپ

آموزش افزودن فیلترها به عکس ها و فیلم ها در واتساپ

آموزش افزودن فیلترها به عکس ها و فیلم ها در واتساپآموزش افزودن فیلترها به عکس ها و فیلم ها در واتساپ

واتساپ در به روز رسانی جدید خود امکان اضافه کردن فیلتر ویدیویی و تصویری مختلفی را فراهم کرده است. در این ترفند به نحوه افزودن فیلترها به عکس ها و فیلم ها در واتساپ خواهیم پرداخت.

پیش از هرچیز اطمینان پیدا کنید اپلیکیشن WhatsApp به آخرین نسخه آپدیت شده باشد.

وارد دوربین شوید و عکسی بگیرید یا در گالری، تصاویر، فیلم ها یا گیف های موردنظر خود را انتخاب کنید. تنها می توانید برروی گیف هایی فیلتر بگذارید که توسط tensor قدرت گرفته اند یا به هرترتیبی، واتساپ از آنها پشتیبانی می کند.

پس از آنکه مدیای مورد نظر خود را انتخاب کردید، برروی Share بزنید و واتساپ را انتخاب کنید. حالا در صفحه ای که برای شما باز می شود امکان ویرایش مدیای موردنظر وجود دارد. تفاوتی نمی کند که فایل شما عکس یا فیلم یا گیف است، فیلترهای موجود در حال حاضر برای آنها یکسان می باشد. در صورتی که فیلمی را برای ویرایش انتخاب کرده باشید، می توانید در همانجا، آنرا به گیف تبدیل کنید. حال در همین صفحه، دست خود را بر روی صفحه بالا بکشید تا فیلتر های موجود برای شما به نمایش در بیاید.


رزرو هتل در مشهد - اقامت در مشهد

آموزش افزودن فیلترها به عکس ها و فیلم ها در واتساپ

شما می توانید فیلترهای متنوعی را اعمال کنید، گرچه انتخاب های زیادی نخواهید داشت و معلوم نیست که آیا واتساپ در ورژن های جدیدتر خود این امکانات را گسترش می دهد یا خیر. پس از اعمال فیلترهای موردنظر، برروی Send بزنید تا تصویر مربوطه ارسال شود. زمانی که چند عکس را به شکل همزمان ارسال کنید، آنها همگی در یک پیام ظاهر خواهند شد. البته اگر آنها را در مدیاهای به اشتراک گذاشته شده مرور کنید، به شکل جدا به نمایش در خواهند آمد.


مطالب پیشنهادی:

حذف فایل های تصویری ذخیره شده در WhatsApp وجلوگیری از ذخیره خودکار آنها

آموزش پین کردن گفتگوها در مسنجر Whatsapp(نسخه بتا)

آموزش تغییر زبان پیام رسان واتساپ به فارسی در iOS